Kaip vykdyti vaizdo konferenciją naudojant „Google Meet“

Naudodami „Google Meet“ galite lengvai pradėti saugų vaizdo susitikimą. Prisijunkite naudodami bet kokią šiuolaikinę žiniatinklio naršyklę arba atsisiųskite programą ir galėsite pradėti.

Kas yra „Google Meet“

„Google“ suteikia galimybę visiems pasiekti įmonės lygio vaizdo konferencijų funkcijas. Dabar visi „Google“ paskyrą turintys naudotojai gali kurti susitikimus internete su daugiausia 100 dalyvių ir rengti iki 60 minučių trukmės susitikimus.

Įmonės, ugdymo įstaigos ir kitos organizacijos gali naudoti išplėstines funkcijas, įskaitant susitikimus, kuriuose dalyvauja iki 250 vidinių ar išorinių dalyvių, ir tiesioginį srautinį perdavimą iki 100 000 žiūrinčiųjų domene.

Kas yra „Google Meet“
PRADŽIA

Kaip prisiregistruoti naudoti „Google Meet“

Naudojimas asmeniniais tikslais

Jei jau naudojate „Gmail“, „Google“ nuotraukas, „YouTube“ ar kitą „Google“ produktą, tiesiog prisijunkite prie esamos „Google“ paskyros.

Neturite „Google“ paskyros? Prisiregistruokite nemokamai.

Naudojimas verslo tikslais

Jei jau naudojate „Google Workspace“, tiesiog prisijunkite prie esamos paskyros.

Jei neturite „Google Workspace“ paskyros, žr. planus ir kainas, kad sužinotumėte apie parinktis verslui.

„Google Workspace“ administratoriams

Programa „Google Meet“ jau įtraukta į „Google Workspace“ ir „G Suite for Education“.

Jei norite pradėti naudoti „Meet“ naudodami „Google Workspace“, įjunkite vaizdo skambučius organizacijoje.

Kaip pasiekti „Google Meet“

Kompiuteriu

Naudokite bet kokią šiuolaikinę žiniatinklio naršyklę – nieko nereikia atsisiųsti

Galite pradėti susitikimą arba prisijungti prie jo naudodami bet kokią šiuolaikinę naršyklę staliniu arba skreitiniu kompiuteriu. Nereikia įdiegti jokios papildomos programinės įrangos.

Telefonu arba planšetiniu kompiuteriu

Atsisiųskite „Google Meet“ programą mobiliesiems

Prisijunkite, renkite susitikimą ar bendrinkite ekraną naudodami „Google Meet“ programą mobiliesiems. Atsisiųskite iš „Google Play“ arba „Apple Store“.


SUSITIKIMŲ PAGRINDAI

Kaip pradėti vaizdo susitikimą

Naujo susitikimo kūrimas

Naujo susitikimo kūrimas

Jei norite sukurti naują vaizdo susitikimą, prisijunkite prie esamos „Google“ paskyros arba prisiregistruokite nemokamai.

Kvietimas į susitikimą internetu

Kitų dalyvių kvietimas į susitikimą internete

Išsiųskite nuorodą ar susitikimo kodą bet kuriam asmeniui, kuris turėtų prisijungti prie susitikimo. Naudojant nemokamos versijos „Google Meet“, kad galėtų prisijungti, svečiai turės sukurti „Google“ paskyrą ar prisijungti prie esamos „Google“ paskyros.

Prisijungimas prie susitikimo

Prisijungimas prie susitikimo

Palieskite susitikimo nuorodą iš kvietimo, čia įveskite iš rengėjo gautą susitikimo kodą arba dalyvaukite susitikime paskambinę kvietime nurodytu skambinimo numeriu ir naudodami PIN kodą.

Jei reikia pagalbos dėl darbo iš namų naudojant „Meet“, peržiūrėkite darbo nuotoliniu būdu įrankių komplektą.

NEMOKAMOS FUNKCIJOS

Kaip naudoti „Google Meet“ nemokamas funkcijas

Mėgaukitės nemokamomis vaizdo konferencijomis su daugiausia 100 dalyvių. Be to, naudojant „Google Meet“ teikiamos nuo piktnaudžiavimo apsaugančios priemonės, pvz., apsauga nuo užgrobimų, kad būtų apsaugoti jūsų duomenys ir užtikrintas privatumas.
Neribotas susitikimų skaičius

Neribotas susitikimų skaičius

Susisiekite su bet kuo – bendradarbiais, klientais, klasės draugais, kada tik norite.

Pakvieskite iki 100 dalyvių į susitikimą. Jei naudojate nemokamos versijos „Google Meet“, siekiant užtikrinti papildomą saugą, visi dalyviai, kuriuos pakviesite, turės prisijungti naudodami „Google“ paskyrą, kad galėtų prisijungti prie susitikimo.

Subtitrai realiuoju laiku per susitikimus

Subtitrai realiuoju laiku per susitikimus

Stebėkite, kas vyksta, realiuoju laiku naudodami subtitrų realiuoju laiku funkciją, pagrįstą „Google“ kalbos atpažinimo technologijomis. Jei norite įjungti subtitrus, spustelėkite tris taškus „Meet“ ekrane, kad būtų pateikta parinktis (pasiekiama tik anglų k.).

Suderinama naudojant įvairius įrenginius

Suderinama naudojant įvairius įrenginius

„Google Meet“ veikia bet kuriame įrenginyje. Prisijunkite prie susitikimo naudodami stalinį ar skreitinį kompiuterį, „Android“ arba „iPhone“ ar „iPad“.

Jei organizacijoms reikalinga konferencijų patalpos palaikymo funkcija, galima nebrangiai įsigyti aukštos kokybės „Google Meet“ aparatinės įrangos. Arba galite sužinoti daugiau apie „Google Meet“ suderinamumą su ne „Google“ sistemomis.

Vaizdo ir garso peržiūros ekranas

Vaizdo ir garso peržiūros ekranas

Spustelėję susitikimo kodą ar nuorodą galite koreguoti kamerą ir mikrofoną ir peržiūrėti, kaip atrodote, prieš pradėdami dalyvauti susitikime. Be to, galėsite peržiūrėti, kas jau prisijungė prie susitikimo.

Koreguojami išdėstymų ir ekrano nustatymai

Koreguojami išdėstymų ir ekrano nustatymai

„Meet“ automatiškai perjungia vaizdo susitikimo ekrano išdėstymą, kad būtų rodomas aktyviausias turinys ir dalyviai.

Kad perjungtumėte išdėstymą, spustelėkite tris taškus apatiniame „Meet“ ekrano kampe.

Susitikimų rengėjams skirti valdikliai

Susitikimų rengėjams skirti valdikliai

Bet kas gali lengvai prisegti, nutildyti ar pašalinti dalyvius. Dėl privatumo nustatymų negalima įjungti kito asmens garso. Paprašykite asmens įjungti garsą.

„Education“ paskyrose tik susitikimo kūrėjas gali nutildyti ar pašalinti kitus dalyvius. Sužinokite, kaip nustatyti „Meet“ nuotolinio mokymosi tikslais.

Ekrano bendrinimas su dalyviais

Ekrano bendrinimas su dalyviais

Rodykite visą ekraną ar programos langą, jei norite bendrinti pristatymus ar bendrai naudoti dokumentus.

Patobulinkite „Meet“ pristatymus pasinaudoję šiais 10 patarimų.

Susirašinėjimas su dalyviais

Susirašinėjimas su dalyviais

Padarykite susitikimus įdomesnius naudodami tiesioginio susirašinėjimo funkciją vykstant skambučiams. Jei norite bendrinti failus, nuorodas ir kitus pranešimus su dalyviais, spustelėkite pokalbio piktogramą. Pranešimai pasiekiami tik vykstant susitikimui.

Integravimas su „Google“ ir „Microsoft Office“ programomis

Integravimas su „Google“ ir „Microsoft Office“ programomis

Prisijunkite prie susitikimų tiesiai iš „Gmail“ ar Kalendoriaus.

Prie kvietimo galima pridėti „Microsoft Office“ naudotojų, kurie gali peržiūrėti susitikimus savo „Microsoft® Outlook®“ kalendoriuje.


Jei reikia išplėstinių funkcijų, pvz., tiesioginio srautinio perdavimo, žr. planus ir kainas.
SAUGA IR PRIVATUMAS

Sauga, atitikimas ir privatumas

ISO / IEC AICPA FR HIPAA

Apsaugos nuo piktnaudžiavimo funkcijos įjungtos pagal numatytuosius nustatymus

„Google Meet“ taiko įvairias apsaugos nuo piktnaudžiavimo priemones, kad susitikimai būtų saugūs, įskaitant apsaugos nuo užgrobimo funkcijas ir saugius susitikimo valdiklius. Be to, palaikomos kelios patvirtinimo dviem veiksmais parinktys, įskaitant saugos raktus.

Perduodamų duomenų šifravimas įjungtas pagal numatytuosius nustatymus

Pagal numatytuosius nustatymus visi vaizdo susitikimai šifruojami juos perduodant tarp kliento ir „Google“. „Meet“ atitinka IETF nustatytus duomenų diagramos perdavimo sluoksnio saugos (angl. „Datagram Transport Layer Security“, DTLS) ir saugaus perdavimo realiuoju laiku protokolo (angl. „Secure Real-time Transport Protocol“, SRTP) saugos standartus.

Įsipareigojimas laikytis reguliavimo reikalavimų

Mūsų produktų, įskaitant „Meet“, saugos, privatumo ir atitikties valdiklius nuolat tikrina nepriklausomi tikrintojai. Jei reikia išsamaus sertifikatų ir atestatų sąrašo, apsilankykite atitikties išteklių centre.

Sauga – duomenų apsauga

Įsipareigojimas užtikrinti privatumą ir apsaugoti duomenis

„Google Meet“ laikomasi tų pačių griežtų privatumo įsipareigojimų ir taikomos tos pačios duomenų apsaugos priemonės kaip kitose „Google Cloud“ įmonėms skirtose paslaugose.


„Meet“ nenaudoja naudotojų dėmesio stebėjimo funkcijų ar programinės įrangos.

„Meet“ nenaudoja klientų duomenų reklamavimo tikslais.

„Meet“ neparduoda klientų duomenų trečiosioms šalims.
PRAMONĖS SPRENDIMAI

„Google Meet“ ugdymo, sveikatos priežiūros įstaigoms ir ne pelno organizacijoms, naudojančioms „Google Workspace“

Mokytojai, ne pelno organizacijos ir sveikatos priežiūros specialistai, norintys rengti vaizdo konferencijas, gali gauti „Google Meet“ naudodami „Google Workspace“, kur įtraukiamos papildomos privatumo funkcijos ir įrankiai.
G Suite for Education

G Suite for Education

Ugdymo įstaigose „Google Meet“ galima naudoti nemokamai naudojant „G Suite for Education“. Naudojant „Meet“, „Classroom“ ir kitas „Google Workspace“ programas laikomasi tokių nuostatų kaip COPPA, FERPA ir BDAR.

„Google Workspace“ sveikatos priežiūros specialistams

„Google Workspace“ sveikatos priežiūros specialistams

Naudokite „Google Meet“ naudodami „Google Workspace“, kad užtikrintumėte HIPAA laikymąsi, nuotoliniu būdu teikdami paslaugas pacientams per virtualius vizitus. Be to, naudodami „Google Workspace“ galite saugiai saugoti duomenis Diske ir nebenaudoti popieriaus pildydami skaitmenines priėmimo formas.

„G Suite“ ne pelno organizacijoms

„Google Workspace“ ne pelno organizacijoms

Reikalavimus atitinkančios organizacijos gali nemokamai naudoti „G Suite for Nonprofits“. Gaukite „Google Workspace“ saugių verslo programų, pvz., „Gmail“, Diską, Dokumentus ir „Meet“, kad ne pelno organizacijos galėtų efektyviau bendradarbiauti.

Kaip pirmaujančios įmonės naudoja „Google Meet“