Išskirtiniai vaizdo susitikimai visiems žmonėms.

Perkūrėme „Google Meet“, saugių aukštos kokybės verslo susitikimų paslaugą, kad ji būtų pasiekiama visiems žmonėms bet kuriame įrenginyje.

Didelis reklamjuostės vaizdas

Saugūs susitikimai

„Meet“ naudojamos tos pačios apsaugos priemonės kaip sistemoje „Google“ jūsų informacijai apsaugoti ir privatumui užtikrinti. „Meet“ vaizdo konferencijos šifruojamos perduodant, o mūsų saugos priemonės nuolat atnaujinamos, siekiant užtikrinti papildomą apsaugą.

Saugūs susitikimai

Susitikimai iš bet kurios vietos

Susitikite visi kartu programoje „Google Meet“, kurią naudodami galite pristatyti verslo pasiūlymus, bendrai atlikti chemijos užduotis ar tiesiog bendrauti tiesiogiai.

Įmonės, ugdymo įstaigos ir kitos organizacijos gali perduoti susitikimus tiesioginiu srautu iki 100 000 žiūrinčiųjų savo domene.

Kas yra „Google Meet“

Susitikimai naudojant bet kurį įrenginį

Pakviesti svečiai gali prisijungti prie internetinės vaizdo konferencijos kompiuteriu naudodami bet kokią šiuolaikinę žiniatinklio naršyklę ir nereikia įdiegti jokios programinės įrangos. Mobiliaisiais įrenginiais galima prisijungti naudojant programą „Google Meet“.

Susitikimai naudojant bet kurį įrenginį

Aiškūs susitikimai

„Google Meet“ prisitaiko prie jūsų tinklo spartos, užtikrindama aukštos kokybės vaizdo skambučius, kad ir kur būtumėte. Nauji AI patobulinimai užtikrina aiškius skambučius, net esant trikdančioje aplinkoje.

Aiškūs susitikimai

Susitikimai su visais

Naudojant „Google“ kalbos atpažinimo technologijomis pagrįstą subtitrų realiuoju laiku funkciją „Google Meet“ susitikimus gali pasiekti daugiau žmonių. Kitakalbiai, klausos sutrikimų turintys ar tiesiog triukšmingoje kavinėje esantys dalyviai, naudodami subtitrų realiuoju laiku funkciją, gali lengvai dalyvauti susitikimuose (pasiekiama tik anglų k.).

Susitikimai su visais
Palikti susietą

Ryšių palaikymas

Naudodami paprasto planavimo, lengvo įrašymo ir pritaikomo išdėstymo funkcijas žmonės gali lengviau įsitraukti ir palaikyti ryšius.

Ekrano bendrinimas su dalyviais

Ekrano bendrinimas

Rodykite dokumentus, skaidres ir skaičiuokles rodydami viso ekrano arba tik lango vaizdą.

Susitikimų rengimas

Didelių susitikimų rengimas

Pakvieskite iki 500 vidinių arba išorinių dalyvių į susitikimą.

Prisijungimas telefonu

Prisijungimas telefonu

Naudokite programą „Google Meet“, kad prisijungtumėte prie vaizdo skambučio, arba prisijunkite tik garsu, paskambinę susitikimo kvietime nurodytu skambinimo numeriu.

Kontrolė jūsų rankose

Kontrolė jūsų rankose

Susitikimai yra saugūs pagal numatytuosius nustatymus. Savininkai gali valdyti, kas gali prisijungti prie susitikimo, nes prisijungti gali tik susitikimo savininko patvirtinti žmonės.

Įvykių transliavimas

Vidinių įvykių transliavimas

Perduokite įvykius tiesiogiai srautu, pvz., susitikimus iš rotušės ar pardavimo skyriaus, iki 100 000 žiūrinčiųjų savo domene.

Pirmaujančios įmonės pasitiki „Google Meet“

Colagte-Palmolive
GANT
BBVA logotipas
„Salesforce“ logotipas
AIRBUS logotipas
„Twitter“ logotipas
Whirlpool
PWC logotipas

Populiariausi klausimai

Kuo skiriasi „Google Hangout“, „Hangouts Meet“ ir „Google Meet“?

2020 m. balandžio mėn. „Hangouts Meet“ ir „Hangouts Chat“ pavadinimai buvo pakeisti į „Google Meet“ ir „Google Chat“. 2019 m. pranešėme, kad perkelsime visus klasikinės versijos „Hangout naudotojus į naujus „Meet“ ir „Chat“ produktus. Norėdami visiems teikti įmonės lygio internetinių vaizdo konferencijų funkcijas, 2020 m. gegužės mėn. paskelbėme apie nemokamą „Google Meet“ versiją.

Ar „Google Meet“ saugi?

Taip. „Meet“ naudojama „Google Cloud“ iš esmės saugi infrastruktūra, kad būtų apsaugoti jūsų duomenys ir užtikrintas privatumas. Apie privatumo įsipareigojimus, nuo piktnaudžiavimo apsaugančias priemones ir duomenų apsaugą galite sužinoti čia.

Ar dalyviai iš išorės gali prisijungti prie skambučio?

Žinoma. Norėdami naudoti nemokamos versijos „Google Meet“, visi dalyviai turi būti prisijungę prie „Google“ paskyros, kad galėtų prisijungti. Galite sukurti „Google“ paskyrą naudodami darbo ar asmeninį el. pašto adresą.

Susitikimą sukūrę „Google Workspace“ klientai gali pakviesti prisijungti bet kokį asmenį, net jei jis neturi „Google“ paskyros. Tiesiog bendrinkite nuorodos ar susitikimo ID su visais susitikimo dalyviais.

Ar „Google Meet“ nemokama?

Visi „Google“ paskyrą turintys naudotojai gali nemokamai kurti vaizdo susitikimus, pakviesti iki 100 dalyvių ir rengti iki 60 minučių trukmės susitikimus.

Jei reikia papildomų funkcijų, pvz., tarptautinių skambinimo numerių, susitikimų įrašų, tiesioginio srautinio perdavimo ir administravimo valdiklių, žr. planus ir kainas.

Ar baigiasi „Google Meet“ nuorodų galiojimas?

Kiekvienam susitikimui priskiriamas unikalus susitikimo kodas, kurio galiojimo laikas baigiasi atsižvelgiant į tai, iš kokio „Workspace“ produkto kuriamas susitikimas. Skaitykite daugiau čia.

Ar „Google Meet“ atitinka mano pramonės srities reikalavimus?

Mūsų produktų, įskaitant „Google Meet“, saugos, privatumo ir atitikties valdiklius nuolat tikrina nepriklausomi tikrintojai, teikdami atitikties sertifikatus, atestatus arba audito ataskaitas pagal visame pasaulyje galiojančius standartus. Visuotinį sertifikatų ir atestatų sąrašą rasite čia.

Mano organizacijoje naudojama „Google Workspace“. Kodėl nematau „Google Meet“ Kalendoriuje?

IT administratoriai valdo „Google Workspace“ nustatymus, pvz., ar „Google Meet“ yra numatytoji vaizdo konferencijų priemonė „Google“ kalendoriuje. Jei norite sužinoti, kaip suaktyvinti „Google Meet“ organizacijoje, apsilankykite „Google Workspace“ administratoriaus pagalbos centre.