Lietotnes Google Duo jaunais nosaukums ir Google Meet.
Uzzināt vairāk

Videozvani un video sapulces visiem.

Google Meet ir vienots pakalpojums, ko ikviens var izmantot jebkurā ierīcē, lai piedalītos drošās augstas kvalitātes video sapulcēs un videozvanos.

Svarīgākās informācijas attēls

Aizsargātas sarunas

Pakalpojumā Meet tiek izmantoti tie paši drošības līdzekļi, ko Google izmanto jūsu informācijas un konfidencialitātes aizsardzībai. Meet videokonferences pārsūtīšanas laikā tiek šifrētas, un mūsu drošības pasākumi regulāri tiek atjaunināti un uzlaboti.

Aizsargātas sarunas

Sapulces no jebkuras atrašanās vietas

Pulcējiet pakalpojumā Google Meet visu komandu, prezentējiet lietišķus priekšlikumus, kopīgi strādājiet pie ķīmijas uzdevumiem vai vienkārši tērzējiet aci pret aci.

Uzņēmumi, skolas un citas organizācijas savā domēnā var straumēt sapulces tiešraidi līdz pat 100 000 skatītāju.

Kas ir Google Meet

Meet jebkurā ierīcē un jebkurā laikā

Viesi var pievienoties no datora, izmantojot jebkuru modernu pārlūkprogrammu. Nav jāinstalē papildu programmatūra. Mobilajās ierīcēs viņi var pievienoties, izmantojot Google Meet lietotni. Viesi var pievienoties sapulcēm un zvaniem pat displejā Google Nest Hub Max.

Pievienošanās no jebkuras ierīces

Netraucēta dzirdamība

Google Meet pielāgojas jūsu tīkla darbības ātrumam, tāpēc videozvanu kvalitāte ir augsta neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Jauni MI uzlabojumi nodrošina labu dzirdamību arī tad, ja apkārtējā vide ir trokšņaina.

Netraucēta dzirdamība

Ikvienam pieejamas sapulces

Google runas atpazīšanas tehnoloģijas nodrošinātie subtitri reāllaikā pakalpojumu Google Meet padara vēl pieejamāku. Subtitri atvieglo informācijas uztveri vājdzirdīgajiem, tiem, kam sapulces valoda nav dzimtā, vai dalībniekiem, kas sapulcē piedalās no trokšņainas kafejnīcas. (Subtitri ir pieejami tikai angļu valodā.)

Ikvienam pieejamas sapulces
Saglabāt savienojumu

Netraucēta saziņa

Vienkāršas plānošanas iespējas, ērta ierakstīšana un pielāgojami izkārtojumi ļauj ikvienam iesaistīties un sazināties.

Ekrāna kopīgošana ar dalībniekiem

Ekrāna kopīgošana

Prezentējiet dokumentus, slaidus un izklājlapas, rādot visu savu ekrānu vai tikai logu.

Sapulču rīkošana

Vērienīgu sapulču rīkošana

Uz sapulci varat uzaicināt līdz pat 500 iekšējo vai ārējo dalībnieku.

Pievienošanās no tālruņa

Pievienošanās no tālruņa

Lai pievienotos videozvanam, izmantojiet Google Meet lietotni. Lai pievienotos tikai audio zvanam, izmantojiet ielūgumā norādīto iezvanes numuru.

Pilnīga kontrole

Pilnīga kontrole

Sapulces ir drošas pēc noklusējuma. Rīkotāji var kontrolēt, kuri dalībnieki var pievienoties sapulcei, — piebiedroties var tikai sapulces rīkotāja apstiprinātie dalībnieki.

Pasākumu apraide

Iekšējo pasākumu apraide

Straumējiet pasākumu (piemēram, uzņēmuma kopsapulces vai pārdošanas apspriedes) tiešraidi līdz pat 100 000 skatītāju jūsu domēnā.

Vadošie uzņēmumi uzticas pakalpojumam Google Meet

Colgate-Palmolive
GANT
BBVA logotips
Salesforce logotips
AIRBUS logotips
Twitter logotips
Whirlpool
PWC logotips

Populārākie jautājumi

Kā atšķiras Google Hangouts, Hangouts Meet un Google Meet?

Hangouts Meet un Hangouts Chat zīmoli 2020. gada aprīlī tika mainīti — tagad to nosaukumi ir Google Meet un Google Chat. 2019. gadā mēs paziņojām par ieceri migrēt visus Hangouts klasiskās versijas lietotājus uz jaunajiem Meet un Chat produktiem. Lai uzņēmumu līmeņa tiešsaistes videokonferenču iespējas varētu izmantot ikviens, 2020. maijā klajā tika laista Google Meet versija, kas pieejama bez maksas.

Vai pakalpojums Google Meet ir drošs?

Jā. Jūsu datu un konfidencialitātes aizsardzībai pakalpojumā Meet tiek izmantota Google Cloud drošā infrastruktūra. Šeit varat uzzināt par mūsu konfidencialitātes aizsardzības, ļaunprātīgu darbību novēršanas un datu aizsardzības līdzekļiem.

Vai zvanam var pievienoties ārējie dalībnieki?

Noteikti! Ja tiek izmantota Google Meet bez maksas pieejamā versija, visiem dalībniekiem ir jāpierakstās savā Google kontā, lai varētu pievienoties sapulcei. Google kontu var izveidot, izmantojot darba vai personisko e-pasta adresi.

Google Workspace klienti pēc sapulces izveides var uzaicināt pievienoties jebkuru lietotāju — arī tos, kuriem nav Google konta. Nepieciešams tikai visiem dalībniekiem nosūtīt saiti vai sapulces ID.

Cik maksā pakalpojums Google Meet?

Ikviens, kam ir Google konts, bez maksas var izveidot video sapulci pat ar 100 dalībniekiem un katrā sapulcē sarunāties līdz 60 minūtēm.

Lai iegūtu piekļuvi papildu funkcijām, piemēram, starptautiskajiem iezvanes tālruņa numuriem, sapulču ierakstīšanai, tiešraides straumēšanai un administrēšanas vadīklām, skatiet plānus un cenas.

Vai Google Meet saitēm ir derīguma termiņš?

Katrai sapulcei tiek piešķirts unikāls sapulces kods, kura derīguma termiņš ir atkarīgs no tā, kādā Workspace produktā sapulce izveidota. Uzziniet vairāk šeit.

Vai Google Meet atbilst manas nozares prasībām?

Mūsu produktos, tostarp pakalpojumā Google Meet, regulāri tiek veiktas neatkarīgas drošības, konfidencialitātes un atbilstības vadīklu pārbaudes, un produktu atbilstību dažādiem pasaulē ieviestajiem standartiem apstiprina iegūtie sertifikāti, apliecinājumi vai pārbaužu ziņojumi. Visaptverošs mūsu sertifikātu un apliecinājumu saraksts ir pieejams šeit.

Mana organizācija izmanto pakalpojumu Google Workspace. Kāpēc pakalpojums Google Meet nav redzams Kalendārā?

Google Workspace konta iestatījumus (piemēram, to, vai Google Meet ir noklusējuma videokonferenču risinājums Google kalendārā) pārvalda IT administratori. Lai uzzinātu, kā aktivizēt pakalpojumu Google Meet jūsu organizācijai, apmeklējiet Google Workspace administratoru palīdzības centru.