Eğitim ve sağlık hizmetleri çözümlerimiz hakkında bilgi edinin

Premium görüntülü toplantılar. Artık herkes için ücretsiz.

Güvenli iş toplantıları için geliştirilen Google Meet yeniden tasarlandı ve artık herkes için ücretsiz.

Lokomotif resim

Güvenle görüşün

Meet, verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Google'ın koruma sistemlerinin aynısını kullanır. Meet video konferansları aktarım sırasında şifrelenir. Ayrıca, daha fazla güvenlik sağlamak için güvenlik önlemlerimiz sürekli olarak güncellenir.

Güvenle Görüşün

Her yerde görüşün

Herkesi Google Meet'te bir araya getirerek iş tekliflerinizi sunabilir, kimya ödevleri için birlikte çalışabilir veya sadece yüz yüze sohbet edebilirsiniz.

Şirketler, okullar ve diğer kuruluşlar toplantılarını kendi alanlarında 100.000'e kadar izleyicinin katılabildiği canlı yayınlarla paylaşabilir.

Google Meet nedir?

Her cihaz üzerinden görüşün

Toplantı davetlileri bir yazılım indirmek zorunda kalmadan sadece bilgisayarlarındaki herhangi bir modern web tarayıcısını kullanarak online video konferansa katılabilir. Mobil cihazlarda ise Google Meet uygulamasını kullanarak toplantıya katılabilirler.

Her cihaz üzerinden görüşün

Net görüşün

Google Meet, ağ hızınıza göre uyarlanarak bulunduğunuz her yerden yüksek kalitede görüntülü görüşme yapabilmenizi sağlar. Yeni AI geliştirmelerimiz sayesinde etrafınız gürültülü olsa bile görüşme sesiniz net kalır.

Net görüşün

Herkesle görüşün

Google Meet, Google'ın konuşma tanıma teknolojisi tarafından desteklenen canlı altyazı özelliği sayesinde toplantıları daha erişilebilir hale getirir. Canlı altyazı özelliği, anadili farklı veya işitme engelli katılımcılar ya da gürültülü kafe benzeri ortamlardan katılanlar gibi herkesin toplantıyı takip etmesini kolaylaştırır (yalnızca İngilizce sunulmaktadır).

Herkesle görüşün
Bağlı kalın

Bağlı kalın

Kolay planlama, pratik kayıt ve yerleşim düzeni seçenekleri sayesinde hem etkileşimi hem iletişimi sürdürmenize destek olur.

Katılımcılarla ekran paylaşma

Ekranınızı paylaşın

Tüm ekranınızı veya sadece bir pencerenizi paylaşarak belgelerinizi, slaytlarınızı ve e-tablolarınızı sunun.

Toplantı oluşturma

Geniş katılımlı toplantılar düzenleyin

Toplantınıza 250'ye kadar iç veya dış katılımcı davet edin.

Telefonunuzdan katılın

Telefonunuzdan katılın

Görüntülü görüşmeye katılmak için Google Meet uygulamasını kullanın veya davetteki numarayı arayarak görüşmeye yalnızca sesli katılın.

Kontrolü elinize alın

Kontrolü elinize alın

Toplantılar varsayılan olarak güvenlidir. Davet sahipleri toplantıya katılacak kişileri kontrol edebilir ve toplantıya yalnızca davet sahibinin onayladığı kişiler katılabilir.

Etkinlikleri yayınlama

İç etkinliklerinizi yayınlayın

Herkese açık toplantılar ve satış toplantıları gibi etkinlikleri, alanınızda 100.000 kişiye kadar izleyiciye canlı olarak yayınlayın.

Büyük şirketler Google Meet'e güveniyor

Colgate-Palmolive
GANT
BBVA logosu
Salesforce logosu
AIRBUS logosu
Twitter logosu
Whirlpool
PWC logosu

En Çok Sorulan Sorular

Google Hangouts, Hangouts Meet ve Google Meet arasındaki fark nedir?

Hangouts Meet ve Hangouts Chat, 2020 Nisan ayında Google Meet ve Google Chat olarak yeniden isimlendirilmiştir. Klasik Hangouts kullanıcılarını yeni Meet ve Chat ürünlerine taşıyacağımızı 2019'da duyurmuştuk. Herkese kurumsal seviyede online görüntülü konferans görüşmesi imkanı sunmak için 2020 Mayıs ayında Google Meet'in ücretsiz versiyonunu tanıttık.

Google Meet güvenli mi?

Evet. Meet, verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Google Cloud'un güvenli tasarımlı (secure-by-design) altyapısından faydalanır. Gizlilik taahhütlerimiz, kötüye kullanımla mücadele önlemlerimiz ve veri koruma politikamız hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşmeye dışarıdan katılımcılar da katılabilir mi?

Kesinlikle evet. Google Meet'in ücretsiz versiyonunda toplantıya katılmak için tüm katılımcıların Google Hesabıyla oturum açması gerekir. Kurumsal veya kişisel e-posta adresinizle bir Google Hesabı oluşturabilirsiniz.

G Suite kullanıcıları toplantı oluşturduktan sonra, Google Hesabı olmayanlar da dahil olmak üzere herkesi toplantıya davet edebilir. Bunun için bağlantıyı veya toplantı kimliğini bütün katılımcılarla paylaşmanız yeterli.

Google Meet ücretsiz mi?

Google Hesabı olan herkes ücretsiz olarak görüntülü toplantı oluşturabilir, 100'e kadar katılımcı davet edebilir ve her bir oturumda 60 dakikaya kadar görüşme yapabilir (ücretsiz kullanıcılar 30 Eylül'e kadar her oturumda en fazla 24 saat görüşme yapabilir).

Uluslararası arama, toplantı kaydetme, canlı yayın ve yönetici ayarları gibi ek özellikler için planlar ve ücretlendirme bölümüne göz atın.

Google Meet bağlantıları geçerliliğini yitirir mi?

Toplantı bağlantısı, toplantı sona erene kadar aktif kalır. Yinelenen toplantıların bağlantıları, etkinlik tekrar ettikçe aktif kalır.

Google Meet, bulunduğum sektörün gerekliliklerine uygun mu?

Google Meet dahil olmak üzere tüm ürünlerimizin güvenlik, gizlilik ve uyum kontrolleri, başarı sertifikaları, uyum testleri veya denetim raporları, dünya genelindeki standartlara göre düzenli olarak bağımsız merciler tarafından doğrulanır. Dünya genelindeki sertifikalarımız ve onaylarımızın listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumumda G Suite kullanılıyor. Neden Google Takvim'de Google Meet'i göremiyorum?

Google Takvim'deki varsayılan görüntülü konferans görüşmesi çözümünün Google Meet olup olmaması gibi konulardaki G Suite ayarlarını BT yöneticileri kontrol eder. Kurumunuzda Google Meet'i nasıl etkinleştireceğinizi öğrenmek için G Suite Yönetici Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.