Eğitim ve sağlık hizmetleri çözümlerimiz hakkında bilgi edinin

Herkes için premium görüntülü toplantılar.

Güvenli ve yüksek kalitede iş toplantıları için geliştirdiğimiz Google Meet hizmetini herkes tarafından tüm cihazlarda kullanılabilmesi amacıyla yeniden tasarladık.

Lokomotif resim

Güvenle görüşün

Meet, verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Google'ın kullandığı koruma sistemlerini kullanır. Meet video konferansları konuşmanız sırasında şifrelenir. Ayrıca, daha güvenli kullanmanız için güvenlik önlemlerimiz sürekli olarak güncellenir.

Güvenle Görüşün

Her yerde görüşün

Google Meet'te iş tekliflerinizi sunmak, kimya ödevleri için birlikte çalışmak veya sadece yüz yüze sohbet etmek için herkesi bir araya getirebilirsiniz.

Şirketler, okullar ve diğer kuruluşlar toplantılarını kendi alanlarında 100.000'e kadar izleyicinin katılabildiği canlı yayınlarla paylaşabilir.

Google Meet nedir?

Tüm cihazlar ile görüşün

Toplantı davetlileri bir yazılım indirmek zorunda kalmadan sadece bilgisayarlarındaki herhangi bir modern web tarayıcısını kullanarak online video konferansa katılabilir. Mobil cihazlarda ise Google Meet uygulamasını kullanarak toplantıya katılabilirler.

Her cihaz üzerinden görüşün

Premium kalitede görüşün

Google Meet, ağ hızınıza göre uyarlanarak bulunduğunuz her yerden yüksek kalitede görüntülü görüşme yapabilmenizi sağlar. Yeni AI geliştirmelerimiz sayesinde etrafınız gürültülü olsa bile görüşme sesiniz net kalır.

Net görüşün

Herkesle görüşün

Google Meet, Google'ın konuşma tanıma teknolojisi tarafından desteklenen canlı altyazı özelliği sayesinde toplantıları daha erişilebilir hale getirir. Canlı altyazı özelliği, anadili farklı veya işitme engelli katılımcıların yanı sıra gürültülü kafe benzeri ortamlarda bulunan katılımcılar gibi herkesin toplantıyı takip etmesini kolaylaştırır (yalnızca İngilizce sunulmaktadır).

Herkesle görüşün
Bağlı kalın

Bağlantıda kalın

Kolay planlama, pratik kayıt ve yerleşim düzeni seçenekleri sayesinde hem etkileşimi hem iletişimi sürdürmenize destek olur.

Katılımcılarla ekran paylaşma

Ekranınızı paylaşın

Tüm ekranınızı veya sadece bir pencerenizi paylaşarak belgelerinizi, slaytlarınızı ve e-tablolarınızı sunun.

Toplantı oluşturma

Geniş katılımlı toplantılar düzenleyin

Toplantılarınıza kurumunuzdan veya dışarıdan 250'ye kadar katılımcı davet edin.

Telefonunuzdan katılın

Telefonunuzdan katılın

Görüntülü görüşmeye katılmak için Google Meet uygulamasını kullanın veya davetteki numarayı arayarak görüşmeye yalnızca sesli katılın.

Kontrolü elinize alın

Kontrolü elinize alın

Toplantıların güvenliği temel önlemler ile sağlanmaktadır. Davet sahipleri toplantıya katılacak kişileri kontrol edebilir ve toplantıya yalnızca davet sahibinin onayladığı kişiler katılabilir.

Etkinlikleri yayınlama

Kurum içi etkinliklerinizi yayınlayın

Herkese açık toplantılar ve satış toplantıları gibi etkinlikleri, alanınızda 100.000 kişiye kadar izleyiciye canlı olarak yayınlayın.

Büyük şirketler Google Meet'e güveniyor

Colgate-Palmolive
GANT
BBVA logosu
Salesforce logosu
AIRBUS logosu
Twitter logosu
Whirlpool
PWC logosu

En Çok Sorulan Sorular

Google Hangouts, Hangouts Meet ve Google Meet arasındaki fark nedir?

Hangouts Meet ve Hangouts Chat, 2020 Nisan ayında Google Meet ve Google Chat olarak yeniden isimlendirilmiştir. Klasik Hangouts kullanıcılarını yeni Meet ve Chat ürünlerine taşıyacağımızı 2019'da duyurmuştuk. Herkese kurumsal seviyede online görüntülü konferans görüşmesi imkanı sunmak için 2020 Mayıs ayında Google Meet'in ücretsiz versiyonunu tanıttık.

Google Meet güvenli mi?

Evet. Meet, verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Google Cloud'un güvenli tasarımlı (secure-by-design) altyapısından faydalanır. Gizlilik taahhütlerimiz, kötüye kullanımla mücadele önlemlerimiz ve veri koruma politikamız hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşmeye dışarıdan katılımcılar da katılabilir mi?

Kesinlikle evet. Google Meet'in ücretsiz versiyonunda toplantıya katılmak için tüm katılımcıların Google Hesabıyla oturum açması gerekir. Kurumsal veya kişisel e-posta adresinizle bir Google Hesabı oluşturabilirsiniz.

Google Workspace kullanıcıları toplantı oluşturduktan sonra, Google Hesabı olmayanlar da dahil olmak üzere herkesi toplantıya davet edebilir. Bunun için bağlantıyı veya toplantı kimliğini bütün katılımcılarla paylaşmanız yeterli.

Google Meet ücretsiz mi?

Google Hesabı olan herkes ücretsiz olarak görüntülü toplantı oluşturabilir, 100 kişiye kadar katılımcı davet edebilir ve her bir oturumda 60 dakikaya kadar görüşme yapabilir.

Uluslararası arama, toplantı kaydetme, canlı yayın ve yönetici ayarları gibi ek özellikler için planlar ve fiyatlandırma bölümüne göz atın.

Google Meet bağlantıları geçerliliğini yitirir mi?

Geçerlilik süresi toplantının oluşturulduğu Workspace ürününe bağlı olarak her toplantı için benzersiz bir toplantı kodu verilir. Buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Google Meet, bulunduğum sektörün gerekliliklerine uygun mu?

Google Meet dahil olmak üzere tüm ürünlerimizin güvenlik, gizlilik ve uyum kontrolleri, başarı sertifikaları, uyum testleri veya denetim raporları, dünya genelindeki standartlara göre düzenli olarak bağımsız merciler tarafından doğrulanır. Dünya genelindeki sertifikalarımız ve onaylarımızın listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumumda Google Workspace kullanılıyor. Neden Google Takvim'de Google Meet'i göremiyorum?

Google Takvim'deki varsayılan görüntülü konferans görüşmesi çözümünün Google Meet olup olmaması gibi konulardaki Google Workspace ayarlarını BT yöneticileri kontrol eder. Kurumunuzda Google Meet'i nasıl etkinleştireceğinizi öğrenmek için Google Workspace Yönetici Yardım Merkezi'ni ziyaret edin.