Дізнайтеся про наші рішення для навчальних закладів і медичних установ

Відеозустрічі преміум-класу для всіх.

Тепер Google Meet, наш сервіс для безпечних і якісних бізнес-зустрічей, доступний для всіх і на яких завгодно пристроях.

Банер

Захищені зустрічі Meet

Meet використовує ті самі засоби захисту, що й Google, щоб захистити вашу інформацію та зберегти її конфіденційність. Дані відеоконференцій Meet передаються через зашифрований канал. Крім того, ми постійно вдосконалюємо засоби безпеки для додаткового захисту.

Захищені зустрічі Meet

Зустрічі Meet будь-де

Збирайте всю команду в Google Meet, щоб представляти бізнес-пропозиції, працювати разом над завданнями та просто спілкуватись особисто.

Компанії, навчальні заклади й інші організації можуть вести прямі трансляції щонайбільше для 100 000 глядачів зі свого домену.

Що таке Google Meet

Зустрічі Meet на будь-яких пристроях

Запрошені гості можуть приєднатися до онлайн-відеоконференції з комп'ютера, скориставшись актуальною версією будь-якого веб-переглядача – тобто жодного програмного забезпечення встановлювати не потрібно. А з мобільного пристрою можна долучитися через додаток Google Meet.

Приєднуйтеся до зустрічей на будь-яких пристроях

Зустрічі Meet із високою якістю зв'язку

Google Meet пристосовується до швидкості мережі, щоб забезпечити високу якість зв'язку під час відеозустрічей, де б не були їх учасники. Нові вдосконалення на базі ШІ роблять сигнал чітким навіть у шумному середовищі.

Висока якість зв'язку

Зустрічі Meet із будь-ким

Зустрічі в Google Meet тепер доступні більшій аудиторії завдяки живим субтитрам на основі технології розпізнавання мовлення від Google. Ця функція (доступна лише для англійської мови) корисна для глядачів, які недосконало володіють мовою доповіді, мають вади слуху або перебувають у шумних місцях.

Зустрічі Meet із будь-ким
Залишайтеся на зв'язку

Залишайтеся на зв'язку

Підтримуйте зв'язок і зосереджуйтесь на спілкуванні завдяки зручному плануванню зустрічей, функції запису й адаптивним макетам.

Показ екрана учасникам

Показуйте свій екран

Показуйте весь екран або вікна окремих додатків, щоб продемонструвати свої документи, презентації чи таблиці іншим.

Проводьте зустрічі

Організовуйте великі зустрічі

Запрошуйте на зустрічі до 250 співробітників чи учасників, що не працюють у вашій компанії.

Участь у зустрічах із телефона

Участь у зустрічах із телефона

Приєднатися до відеодзвінка можна з додатка Google Meet, а зателефонувавши на номер для з'єднання, наведений у запрошенні, ви зможете спілкуватися без відео.

Усе під вашим контролем

Усе під вашим контролем

За умовчанням усі зустрічі захищено. Приєднатися зможуть лише ті користувачі, яких схвалять власники.

Транслюйте події

Трансляція корпоративних подій

Транслюйте великі події, як-от публічні виступи керівників чи презентації нових товарів, щонайбільше для 100 000 глядачів зі свого домену.

Провідні компанії довіряють сервісу Google Meet

Colgate-Palmolive
GANT
Логотип BBVA
Логотип Salesforce
Логотип AIRBUS
Логотип Твіттера
Whirlpool
Логотип PWC

Поширені запитання

Яка різниця між Google Hangouts, Hangouts Meet і Google Meet?

У квітні 2020 року назви Hangouts Meet і Hangouts Chat було змінено на Google Meet і Google Chat. У 2019 році ми оголосили про перенесення всіх профілів користувачів класичної версії Hangouts у нові продукти Meet і Chat. Щоб усі могли працювати з функціями для корпоративних онлайн-відеоконференцій, у травні 2020 року ми оголосили про відкриття безкоштовного доступу до Google Meet.

Чи безпечно користуватися Google Meet?

Так. Meet використовує повністю захищену інфраструктуру Google Cloud, щоб захистити ваші дані та зберегти їх конфіденційність. З інформацією про вимоги щодо забезпечення конфіденційності, заходи для запобігання порушенням і засоби захисту даних можна ознайомитися в цій статті.

Чи можуть люди за межами організації приєднуватися до викликів?

Звичайно. У безкоштовній версії Google Meet усі учасники повинні ввійти у свої облікові записи Google, щоб мати змогу приєднатися. Обліковий запис Google можна створити, використавши робочу або особисту електронну адресу.

Клієнти Google Workspace можуть запрошувати інших приєднатися до своїх зустрічей, навіть якщо в цих людей немає облікового запису Google. Достатньо надати їм посилання або ідентифікатор зустрічі.

Чи можна користуватися Google Meet безкоштовно?

Усі користувачі облікових записів Google можуть безкоштовно проводити відеозустрічі на щонайбільше 100 учасників тривалістю до 60 хвилин кожна.

Додаткові функції, зокрема підключення з номерів телефонів інших країн, запис зустрічей, прямі трансляції й адміністративні засоби керування, доступні в платних тарифних планах.

Чи мають посилання Google Meet термін дії?

Кожній зустрічі присвоюється унікальний код з обмеженим терміном дії (його тривалість залежить від продукту Workspace, у якому створюється зустріч). Прочитати про це більше можна тут.

Чи відповідає Google Meet моїм галузевим вимогам?

Засоби безпеки, конфіденційності й відповідності в наших продуктах, зокрема в Google Meet, регулярно проходять незалежну перевірку, у результаті якої отримують сертифікати, атестати й звіти аудитів про дотримання світових стандартів. З повним списком сертифікатів і атестатів можна ознайомитися на цій сторінці.

Моя організація використовує Google Workspace. Чому в Календарі немає Google Meet?

Налаштуваннями Google Workspace керують IT-адміністратори. Вони, зокрема, можуть установити Google Meet як рішення для проведення відеоконференцій за умовчанням у Google Календарі. Відвідайте Довідковий центр для адміністраторів Google Workspace і дізнайтеся, як активувати Google Meet у своїй організації.