Як проводити відеоконференції в Google Meet

У Google Meet дуже зручно проводити захищені відеоконференції. Приєднуватися до них можна зі спеціального додатка або актуальної версії будь-якого веб-переглядача.

Що таке Google Meet

Google відкриває загальний доступ до функцій корпоративних відеоконференцій. Тепер усі користувачі облікових записів Google можуть проводити онлайн-зустрічі на щонайбільше 100 учасників тривалістю до 60 хвилин кожна.

Компанії, навчальні заклади й інші організації можуть використовувати розширені функції, зокрема проводити зустрічі щонайбільше на 250 учасників з установи та з-поза неї, а також вести прямі трансляції максимум для 100 000 глядачів у домені.

Що таке Google Meet
ПОЧАТОК РОБОТИ

Як зареєструватися в Google Meet

Для особистого використання

Якщо ви вже користуєтеся Gmail, Google Фото, YouTube чи іншим продуктом Google, просто ввійдіть у свій обліковий запис Google.

Не маєте облікового запису Google? Зареєструйтеся.

Для комерційного використання

Якщо ви вже користуєтеся Google Workspace, просто ввійдіть у свій обліковий запис.

Якщо у вас немає облікового запису Google Workspace, перегляньте тарифні плани й ціни, щоб дізнатися про пропозиції для бізнесу.

Для адміністраторів Google Workspace

Google Meet уже входить у Google Workspace і G Suite for Education.

Щоб почати користуватися Meet у Google Workspace, увімкніть відеодзвінки для своєї організації.

Як отримати доступ до Google Meet

На комп'ютері

Використовуйте актуальну версію будь-якого веб-переглядача – не потрібно нічого завантажувати

Ви можете почати зустріч або приєднатися до неї з актуальної версії будь-якого веб-переглядача на настільному комп'ютері чи ноутбуку. Додаткове програмне забезпечення встановлювати не потрібно.

На телефоні або планшеті

Завантажте мобільний додаток Google Meet

Проводьте зустрічі, приєднуйтеся до них і показуйте свій екран у мобільному додатку Google Meet. Завантажте його з Google Play або Apple Store.


ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ

Як почати відеозустріч

Створюйте зустрічі

Створюйте зустрічі

Щоб створити нову відеозустріч, увійдіть у свій обліковий запис Google або зареєструйтеся безкоштовно.

Запрошуйте учасників на онлайн-зустрічі

Запрошуйте інших на свою онлайн-зустріч

Надішліть посилання або код зустрічі користувачу, якого хочете запросити. У безкоштовній версії Google Meet гості мають увійти у свої облікові записи Google або створити їх, щоб приєднатися.

Приєднуйтеся до зустрічей

Приєднайтеся до зустрічі

Натисніть посилання в запрошенні, введіть тут код зустрічі, отриманий від організатора, або зателефонуйте на номер для з'єднання та вкажіть PIN-код із запрошення.

Щоб дізнатися більше про те, як працювати вдома за допомогою Meet, скористайтеся нашими інструментами для віддаленої роботи.

БЕЗКОШТОВНІ ФУНКЦІЇ

Як використовувати безкоштовні функції Google Meet

Проводьте безкоштовні відеоконференції, у яких можуть брати участь до 100 користувачів. У Google Meet застосовуються заходи для запобігання порушенням, зокрема зламу, які захищають ваші дані й конфіденційність.
Необмежена кількість зустрічей

Необмежена кількість зустрічей

Спілкуйтеся з колегами, клієнтами чи однокласниками, коли забажаєте.

На зустріч можна запросити до 100 учасників. Якщо ви користуєтеся безкоштовною версією Google Meet, задля безпеки учасники мають увійти у свої облікові записи Google, щоб приєднатися до зустрічі.

Живі субтитри під час зустрічей

Живі субтитри під час зустрічей

Стежте за обговоренням за допомогою автоматичних живих субтитрів, згенерованих технологією розпізнавання мовлення від Google. Щоб увімкнути субтитри (доступні лише для англійської мови), натисніть три крапки на екрані Meet і виберіть відповідний параметр.

Підтримка всіх пристроїв

Підтримка всіх пристроїв

Google Meet працює на будь-якому пристрої. Ви можете приєднатися до зустрічі з настільного комп'ютера чи ноутбука, пристрою Android, iPhone або iPad.

Організації можуть замовити високоякісне й доступне обладнання для Google Meet, пристосоване для конференц-залів, або дізнатися, з якими системами від інших виробників сумісний сервіс Google Meet.

Екран попереднього перегляду відео й перевірки звуку

Екран попереднього перегляду відео й перевірки звуку

Натиснувши код зустрічі або посилання, можна налаштувати камеру та мікрофон і перевірити, як ви виглядаєте, перш ніж приєднуватися до зустрічі. Також ви зможете переглянути, хто вже присутній на зустрічі.

Налаштування вигляду екрана

Налаштування вигляду екрана

Meet автоматично змінює вигляд екрана під час відеозустрічі, щоб демонструвати найактивніших учасників і контент, який використовується найчастіше.

Щоб змінити режим перегляду, натисніть три крапки в нижньому лівому куті екрана Meet.

Елементи керування для організаторів зустрічей

Елементи керування для організаторів зустрічей

Будь-хто може легко закріпити учасників, вилучити їх або вимкнути їхній звук. З міркувань конфіденційності вмикати мікрофони інших людей не можна. Учасник має сам увімкнути свій мікрофон.

В облікових записах для навчальних закладів вимикати звук і вилучати учасників зустрічей може лише організатор. Дізнайтеся, як налаштувати Meet для дистанційного навчання.

Показ екрана учасникам

Показ екрана учасникам

Показуйте весь екран або вікна окремих додатків під час презентації чи спільної роботи з документами.

10 порад, які допоможуть покращити ваші презентації в Meet.

Чат між учасниками

Чат між учасниками

Натиснувши значок чату, учасники можуть писати один одному повідомлення під час конференц-дзвінка та ділитися файлами, посиланнями тощо. Ці повідомлення доступні лише протягом зустрічі.

Інтеграція додатків Google і Microsoft Office

Інтеграція додатків Google і Microsoft Office

Приєднуйтеся до зустрічі з Gmail або Календаря.

У запрошення можна додати користувачів Microsoft Office, які бачитимуть зустрічі у своєму календарі Microsoft® Outlook®.


Відомості про додаткові функції, як-от прямі трансляції, наводяться на сторінці з описом тарифних планів і цін.
БЕЗПЕКА ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Безпека, відповідність і конфіденційність

ISO/IEC AICPA FR HIPPA

Застосування заходів для запобігання порушенням за умовчанням

У Google Meet застосовуються різноманітні заходи для запобігання порушенням, зокрема зламу, і спеціальні елементи керування, які допомагають убезпечити ваші зустрічі. Також підтримуються різноманітні варіанти двохетапної перевірки, наприклад ключі безпеки.

Передача даних через зашифрований канал за умовчанням

Дані відеозустрічей за умовчанням передаються між клієнтом і компанією Google через зашифрований канал. Meet дотримується вимог IETF щодо безпеки, а тому застосовує датаграмний протокол безпеки транспортного рівня (DTLS) і захищений протокол передачі даних у реальному часі (SRTP).

Відповідність нормативним вимогам

Засоби безпеки, конфіденційності й відповідності в наших продуктах, зокрема в Meet, регулярно проходять незалежну перевірку. З повним списком сертифікатів і атестатів можна ознайомитися в інформаційному центрі відповідності.

Безпека – Захист даних

Конфіденційність і захист даних

Google Meet відповідає тим самим суворим вимогам щодо забезпечення конфіденційності та захисту даних, що й решта корпоративних сервісів Google Cloud.


У Meet немає функцій і програмного забезпечення для відстеження активності.

Meet не використовує дані користувачів у рекламних цілях.

Meet не продає дані користувачів стороннім організаціям.
ГАЛУЗЕВІ РІШЕННЯ

Google Meet у складі Google Workspace для навчальних закладів, некомерційних організацій і медичних установ

Навчальні заклади, некомерційні організації й медичні установи, яким потрібні засоби для відеоконференцій, можуть отримати Google Meet у складі пакета Google Workspace разом із додатковими функціями й інструментами для захисту.
G Suite for Education

G Suite for Education

Навчальним закладам сервіс Google Meet доступний безкоштовно в складі пакета G Suite for Education. Meet, Клас та інші сервіси Google Workspace також допоможуть дотримуватись законів США "Про захист персональних даних дітей в Інтернеті" та "Про права сім'ї на освіту й недоторканність особистого життя", GDPR тощо.

Google Workspace для закладів охорони здоров'я

Google Workspace для медичних закладів

Google Meet у складі Google Workspace допоможе дотримуватися вимог закону HIPAA під час віртуальних прийомів пацієнтів. Також користувачі Google Workspace можуть безпечно зберігати дані на Диску та приймати електронні реєстраційні форми.

G Suite для некомерційних організацій

Google Workspace для некомерційних організацій

Організаціям, що відповідають вимогам, доступна безкоштовна версія Google Workspace для некомерційних організацій. Завдяки таким безпечним бізнес-додаткам, як Gmail, Диск, Документи й Meet, ваші колеги зможуть працювати разом іще ефективніше.

Як провідні компанії використовують Google Meet